ΣΑΚΙΔΙΟ ΠΛΑΤΗΣ ΜΕ ΤΥΠΩΜΑ ΕΛΑΦΙ
Επόμενο
ΣΑΚΙΔΙΟ ΠΛΑΤΗΣ 3 WAY TO WEAR
Προηγούμενο
ΣΑΚΙΔΙΟ ΠΛΑΤΗΣ 3 WAY TO WEAR
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1023-0598-black003
ΣΑΚΙΔΙΟ ΠΛΑΤΗΣ 3 WAY TO WEAR
Κωδικός: 1023-0598
1023-0598-black003
Τόσο χαμηλά όσο
69,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Γυναικείο σακίδιο πλάτης 3 way to wear από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Διαθέτει διπλά χερούλια για καλύτερο κράτημα και ρυθμιζόμενους ιμάντες πλάτης. Στα πλαϊνά είναι επενδυμένο με φάσμα από δίχτυ. Εσωτερικά διαθέτει φόδρα και περιέχει θήκες και τσέπη που κλείνει. Κλείσιμο με φερμουάρ.
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερικές θήκες,Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ |
|---|---|
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με φερμουάρ |
| Κράτημα Τσάντας | Διπλά Χερούλια |
| Λουρί Τσάντας | Ιμάντες πλάτης |
| Τύπος Τσάντας | 3way,Σακίδιο |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα,Φασμα δίχτυ |
| Σύνθεση υλικού | 80% PU, 20% Polyester |
| Πλάτος | 11cm |
| Μήκος | 27.5cm |
| Ύψος | 34cm |
| Μέγεθος | Μεσαία |