ΤΣΑΝΤΑ ΧΙΑΣΤΙ ΜΕ ΠΙΣΩ ΤΣΕΠΗ
Επόμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΧΙΑΣΤΙ ΜΕ ΠΙΣΩ ΤΣΕΠΗ
Προηγούμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΧΙΑΣΤΙ ΜΕ ΠΙΣΩ ΤΣΕΠΗ
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1020-1064-black003
ΤΣΑΝΤΑ ΧΙΑΣΤΙ ΜΕ ΠΙΣΩ ΤΣΕΠΗ
Κωδικός: 1020-1064
1020-1064-black003
Τόσο χαμηλά όσο
44,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Γυναικεία χιαστί τσάντα από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Διαθέτει ρυθμιζόμενο λουράκι, πίσω τσέπη και κλείνει με φερμουάρ. Εσωτερικά περιέχει φόδρα, ανοιχτές θήκες και τσέπη που κλείνει.
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ,Πίσω τσέπη |
|---|---|
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με φερμουάρ |
| Κράτημα Τσάντας | Ρυθμιζόμενο Λουράκι |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 11cm |
| Μήκος | 22.5cm |
| Ύψος | 18cm |
| Μέγεθος | Μικρή |