ΤΣΑΝΤΑ ΧΙΑΣΤΙ ΜΕ ΤΥΠΩΜΕΝΟ ΙΜΑΝΤΑ
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1020-1028-chalk611
ΤΣΑΝΤΑ ΧΙΑΣΤΙ ΜΕ ΚΡΟΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
Κωδικός: 1020-1028
1020-1028-chalk611
Τόσο χαμηλά όσο
49,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Γυναικεία κροκό χιαστί τσάντα από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Εσωτερικά είναι επενδυμένο με φόδρα και περιέχει θήκες και τσέπη που κλείνει με φερμουάρ. Διαθέτει ρυθμιζόμενο λουράκι και κλείνει με καπάκι και μαγνητικό κούμπωμα.
| Εμφάνισης Τσάντας | Κροκό |
|---|---|
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερικές θήκες,Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ |
| Κλείσιμο | Μαγνητικό κούμπωμα |
| Κράτημα Τσάντας | Ρυθμιζόμενο Λουράκι |
| Τύπος Τσάντας | Χιαστί / ταχυδρόμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 9cm |
| Μήκος | 25cm |
| Ύψος | 15cm |
| Μέγεθος | Μικρή |