ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ / ΩΜΟΥ SABELLA
Επόμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ
Προηγούμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1010-3670-floral671
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΦΛΟΡΑΛ ΤΥΠΩΜΑ ΚΑΙ ΚΑΠΑΚΙ
Κωδικός: 1010-3670
1010-3670-floral671
Τόσο χαμηλά όσο
59,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Γυναικεία τσάντα ώμου με φλοράλ τύπωμα, από συνθετικό δέρμα. Διαθέτει ρυθμιζόμενη αλυσίδα και εσωτερικά περιέχει μία κεντρική θέση που κλείνει και δύο ανοιχτές. Ασφαλίζεται με καπάκι και κούμπωμα.
| Εμφάνισης Τσάντας | Τυπωμένο |
|---|---|
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερική θήκη με φερμουάρ,Εσωτερικές θήκες |
| Κλείσιμο | Χρυσό κούμπωμα,Κλείσιμο με καπάκι |
| Κράτημα Τσάντας | Αλυσίδα |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα |
| Πλάτος | 7cm |
| Μήκος | 27cm |
| Ύψος | 19cm |
| Μέγεθος | Μεσαία |