ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΟΨΗ ΨΑΘΑΣ
Επόμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΔΙΠΛΑ ΧΕΡΟΥΛΙΑ
Προηγούμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΔΙΠΛΑ ΧΕΡΟΥΛΙΑ
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1010-3661-black003
ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΔΙΠΛΑ ΧΕΡΟΥΛΙΑ
Κωδικός: 1010-3661
1010-3661-black003
Τόσο χαμηλά όσο
59,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Γυναικεία τσάντα χειρός από τεχνόδερμα υψηλής ποιότητας. Εσωτερικά είναι φοδραρισμένη και περιέχει θήκες και τσέπη με φερμουάρ. Διαθέτει πίσω και μπροστινές τσέπες, δίνοντας extra χώρο με ασφάλεια. Τα διπλά χερούλια και ο αποσπώμενος ιμάντας κάνουν το κράτημα της καλύτερο και κλείνει με φερμουάρ.
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερικές θήκες,Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ,Πίσω τσέπη,Μπροστινή θήκη με φερμουάρ |
|---|---|
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με φερμουάρ |
| Κράτημα Τσάντας | Διπλά Χερούλια |
| Λουρί Τσάντας | Ιμάντας |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα χειρός |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Σύνθεση υλικού | 100% Pu |
| Πλάτος | 18cm |
| Μήκος | 29cm |
| Ύψος | 27cm |
| Μέγεθος | Μεσαία |