ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ MAELIS
Επόμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ MAELIS
Προηγούμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ MAELIS
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1010-3634-camel025
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ MAELIS
Κωδικός: 1010-3634
1010-3634-camel025
Τόσο χαμηλά όσο
44,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Γυναικεία τσάντα ώμου Maelis από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα, με διπλά χερούλια. Εσωτερικά είναι επενδυμένη με φόδρα και περιέχει ανοιχτές θήκες και τσέπη που κλείνει. Κλείνει με φερμουάρ.
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερικές θήκες,Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ |
|---|---|
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με φερμουάρ |
| Κράτημα Τσάντας | Διπλά Χερούλια |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 12.5cm |
| Μήκος | 25cm |
| Ύψος | 22cm |
| Μέγεθος | Μεσαία |