ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ
Επόμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΔΙΠΛΑ ΧΕΡΟΥΛΙΑ
Προηγούμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΔΙΠΛΑ ΧΕΡΟΥΛΙΑ
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1010-3626-chalk611
ΚΡΟΚΟ ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ORLY
Κωδικός: 1010-3626
1010-3626-chalk611
Τόσο χαμηλά όσο
54,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Γυναικεία croco τσάντα ώμου Orly από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Εσωτερικά είναι επενδυμένη με φόδρα και περιέχει τσέπη με φερμουάρ για καλύτερη οργάνωση. Επιπλέον έχει αποσπώμενο και ρυθμιζόμενο λουράκι ώμου για να το ρυθμίζετε ανάλογα με τις ανάγκες σας. Κλείνει με φερμουάρ. Ιδανική για μία μοντέρνα εμφάνιση.
| Εμφάνισης Τσάντας | Κροκό |
|---|---|
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερικές θήκες,Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ |
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με φερμουάρ |
| Κράτημα Τσάντας | Ρυθμιζόμενο Λουράκι,Λουράκι ώμου |
| Λουρί Τσάντας | Αποσπώμενο λουράκι |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 10cm |
| Μήκος | 22cm |
| Ύψος | 13cm |
| Μέγεθος | Μικρή |