ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΤΥΠΩΜΑ
Επόμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΠΛΕΓΜΕΝΟ ΣΧΕΔΙΟ
Προηγούμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΠΛΕΓΜΕΝΟ ΣΧΕΔΙΟ
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1010-3618-chalk611
ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΚΡΟΚΟ ORLY
Κωδικός: 1010-3618
1010-3618-chalk611
Τόσο χαμηλά όσο
74,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Γυναικεία τσάντα ώμου Orly με κροκό σχέδιο από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Διαθέτει διπλά χερούλια για καλύτερο κράτημα και ευρύχωρο εσωτερικό. Μία chic επιλογή για το καλοκαίρι σας.
| Εμφάνισης Τσάντας | Κροκό |
|---|---|
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με καπάκι |
| Κράτημα Τσάντας | Διπλά Χερούλια |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα χειρός |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα |
| Πλάτος | 17cm |
| Μήκος | 33cm |
| Ύψος | 25.5cm |
| Μέγεθος | Μεσαία |