ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ MEIRA
Επόμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ MEIRA
Προηγούμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ MEIRA
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1010-3605-yellow040
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ MEIRA
Κωδικός: 1010-3605
1010-3605-yellow040
Τόσο χαμηλά όσο
44,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Γυναικεία τσάντα ώμου Meira από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Εσωτερικά είναι φοδραρισμένη και περιέχει διαφορετικές θήκες, η μία με φερμουάρ για μεγαλύτερη πρακτικότητα. Κλείνει με φερμουάρ. Ο μοναδικός σχεδιασμός της, την κάνει μία εξαιρετικά πρακτική και στιλάτη επιλογή.
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερικές θήκες,Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ |
|---|---|
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με φερμουάρ |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 17cm |
| Μήκος | 43cm |
| Ύψος | 21cm |
| Μέγεθος | Μεγάλη |