ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΦΑΣΜΑ ΑΠΟ ΔΙΧΤΥ
Επόμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΧΙΑΣΤΙ ΜΕ ΦΑΣΜΑ ΑΠΟ ΔΙΧΤΥ
Προηγούμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΧΙΑΣΤΙ ΜΕ ΦΑΣΜΑ ΑΠΟ ΔΙΧΤΥ
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1010-3604-black003
ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΦΑΣΜΑ ΑΠΟ ΔΙΧΤΥ
Κωδικός: 1010-3604
1010-3604-black003
Τόσο χαμηλά όσο
59,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Γυναικεία τσάντα χειρός από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα και φάσμα από δίχτυ Διαθέτει διπλά χερούλια για καλύτερο κράτημα και ρυθμιζόμενο, αποσπώμενο λουράκι για να φοριέται και χιαστί. Εσωτερικά περιέχει ανοιχτές θήκες και μία τσέπη που κλείνει. Κλείσιμο με φερμουάρ.
| Θήκες Τσάντας | Θήκη με φερμουάρ,Εσωτερικές θήκες |
|---|---|
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με φερμουάρ |
| Κράτημα Τσάντας | Ρυθμιζόμενο Λουράκι,Διπλά Χερούλια |
| Λουρί Τσάντας | Ιμάντας |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα χειρός/ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα,Φασμα δίχτυ |
| Σύνθεση υλικού | 80% PU, 20% Polyester |
| Πλάτος | 11.5cm |
| Μήκος | 28cm |
| Ύψος | 19cm |
| Μέγεθος | Μικρή |