ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ EXTRA ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ
Επόμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ 2 ΣΕ 1 ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ
Προηγούμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ 2 ΣΕ 1 ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1010-3596-yellow040
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ EXTRA ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ
Κωδικός: 1010-3596
1010-3596-yellow040
Τόσο χαμηλά όσο
49,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Γυναικεία τσάντα ώμου από τεχνόδερμα. Διαθέτει διπλά χερούλια για καλύτερο κράτημα και extra εσωτερικό τσαντάκι για περισσότερο χώρο. Εσωτερικά είναι επενδυμένη και περιέχει θήκη με φερμουάρ και ανοιχτές θήκες. Κλείνει με μαγνητικό κούμπωμα.
| Θήκες Τσάντας | Θήκη με φερμουάρ,Εσωτερικές θήκες,Εσωτερικό τσαντάκι |
|---|---|
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με μαγνήτη |
| Κράτημα Τσάντας | Διπλά Χερούλια |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 8cm |
| Μήκος | 31cm |
| Ύψος | 28.5cm |
| Μέγεθος | Μεσαία |