ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΣΠΏΜΕΝΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ
Επόμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΤΥΠΩΜΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ
Προηγούμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΤΥΠΩΜΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1010-3544-black003
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΣΠΏΜΕΝΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ
Κωδικός: 1010-3544
1010-3544-black003
Τόσο χαμηλά όσο
59,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Γυναικεία τσάντα ώμου με εφέ ψάθας από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Διαθέτει ρυθμιζόμενο χοντρό λουρί για καλύτερο κράτημα και κλείνει με μαγνητικό κούμπωμα. Εσωτερικά περιέχει extra αποσπώμενο τσαντάκι για περισσότερο χώρο. Μία σικάτη επιλογή για ξεχωριστές εμφανίσεις.
| Διακοσμητικά | Έξτρα εσωτερικό τσαντάκι |
|---|---|
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με μαγνήτη |
| Κράτημα Τσάντας | Λουράκι ώμου |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα |
| Πλάτος | 14cm |
| Μήκος | 33cm |
| Ύψος | 27cm |