ΤΣΑΝΤΑ ΑΜΠΙΓΕ ΜΕ ΠΛΕΓΜΕΝΟ ΣΧΕΔΙΟ
Επόμενο
ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΑΜΠΙΓΙΕ ΦΑΚΕΛΟΣ ΜΕΤΑΛΙΖΕ
Προηγούμενο
ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΑΜΠΙΓΙΕ ΦΑΚΕΛΟΣ ΜΕΤΑΛΙΖΕ
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1005-1442-beige001
ΤΣΑΝΤΑ ΑΜΠΙΓΕ
Κωδικός: 1005-1442
1005-1442-beige001
Τόσο χαμηλά όσο
59,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
| Διακοσμητικά | Χρυσές λεπτομέρειες |
|---|---|
| Κλείσιμο | Αόρατο κούμπωμα |
| Κράτημα Τσάντας | Αλυσίδα,Λαβή χειρός |
| Τύπος Τσάντας | Βραδινό τσαντάκι |
| Υλικό τσάντας | Ύφασμα,Συνθετικό υλικό |
| Σύνθεση υλικού | 100% ACRYLIC |
| Πλάτος | 7cm |
| Μήκος | 20cm |
| Ύψος | 11cm |
| Μέγεθος | Μικρή |