ΤΣΑΝΤΑ ΑΜΠΙΓΙΕ ΜΕ ΧΡΥΣΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ
Επόμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΙΝΟ ΕΦΕ ΚΑΙ ΑΛΥΣΙΔΑ
Προηγούμενο
ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΙΝΟ ΕΦΕ ΚΑΙ ΑΛΥΣΙΔΑ
Προηγούμενο
Σε απόθεμα
Μόνο %1 έμμεινε
SKU
1005-1426-beige001
ΤΣΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΣ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΙΝΟ ΕΦΕ ΚΑΙ ΑΛΥΣΙΔΑ
Κωδικός: 1005-1426
1005-1426-beige001
Τόσο χαμηλά όσο
59,95 €
Σε απόθεμα
Λίγα τεμάχια
Εκτός αποθέματος
Μια εντυπωσιακή statement τσάντα χειρός με μοναδικό μαρμάρινο εφέ, που αποπνέει κομψότητα.. Ο sculptural σχεδιασμός της και οι απαλές χρωματικές διαβαθμίσεις δημιουργούν ένα ξεχωριστό αποτέλεσμα που μετατρέπει την τσάντα σε κόσμημα για την εμφάνισή σου.
Διαθέτει μεταλλικό, καμπυλωτό χερούλι για κράτημα στο χέρι, καθώς και αποσπώμενη μεταλλική αλυσίδα, ώστε να μπορεί να φορεθεί και στον ώμο ή χιαστί, προσφέροντας ευελιξία στο styling. Ανοίγει με ιδιαίτερο κούμπωμα, ενώ το εσωτερικό της είναι ιδανικό για τα απαραίτητα μιας βραδινής εξόδου.
Ιδανική επιλογή για επίσημες περιστάσεις, events και elegant βραδινά looks, αυτή η τσάντα αποτελεί ένα fashion forward αξεσουάρ που ολοκληρώνει εντυπωσιακά κάθε εμφάνιση.
| Διακοσμητικά | Χρυσές λεπτομέρειες |
|---|---|
| Κλείσιμο | Αόρατο κούμπωμα |
| Κράτημα Τσάντας | Λαβή χειρός,Αλυσίδα |
| Τύπος Τσάντας | Βραδινό τσαντάκι |
| Σύνθεση υλικού | 100% ACRYLIC |
| Πλάτος | 5cm |
| Μήκος | 22cm |
| Ύψος | 12cm |
| Μέγεθος | Μικρή |